E hënë,21,Janar,2019
702Abonentë Abonohu
61 Ndjekësit Ndjek
216 Ndjekësit Ndjek
9,352 Fansa Pëlqeje

Kulturë

MAGJIKE, “HIRUSHJA’ ME KARRIGE ME RROTA MAHNIT NË HALLOWEEN

Është një përrallë e bërë realitet për një princeshë të Halloween. 3-vjeçarja Roslyn Breen e veshur si Hirushja me karrigen e saj me rrota ka...

TAYLOR SWIFT SHOKON FANSAT, SHFAQET ‘NUDO’ NË KLIPIN E RI

Këngëtarja e njohur, Taylor Swift ka publikuar projektin e ri muzikor ‘Ready For It’, me të cilin ka shokuar ndjekësit e saj. Në pamjet e...

JUSTIN BIEBER, ME BIBËL PËR NË PALESTËR

Ndjekësit e yllit të popit, Justin Bieber do të impresionohen nga fotografitë e fundit të shkrepura nga paparacët ndërsa del nga palestra. Duket se është...

FËMIJA I PARË ME NJË FEMËR TË NJOHUR, RONALDO ZBULON EMRIN...

Futbollisti i njohur, Cristiano Ronaldo është baba i tre fëmijëve, ndërsa na ka zbuluar gjininë e foshnjes që po pret. Ai është në një lidhje...

KONFIRMOHET ROMANCA E KENDALL JENNER ME BASKETBOLLISTIN

Modelja e klanit Kardashian-Jenner ka disa kohë që përflitet për romancën e saj me basketbollistin Blake Griffin, por nuk ka konfirmuar asgjë. Një burim i...

RITA BUKURI “HELMUESE”, DUA “LADY IN RED” DHE BRITNEY KTHEHET PAS...

Britney Spears është rikthyer pas në kohë, duke risjellë edhe njëherë veshjen e përdorur në një videoklip muzikor të vitit 2001, ndërsa Rita Ora...

Harrojeni kriminelin seksi, gangsterja ‘i vjedh’ fronin

Një vajzë e re, në dukje si gangstere ka marrë vëmendjen e të gjithëve pasi fotografia e saj u publikua nga policia. Mirella Ponce është...

Një muaj pas martesës, stilisti shqiptar konfirmon se do bëhet baba

Stilisti i njohur nga Kosova, Valdrin Sahiti ka kurorëzuar dashurinë e tij në martesë me Editën para një muaji në një ceremoni private në...

Silvester Stalone ‘heroi’ i Bebe Rexhës: Falë tij s’hoqa dorë nga...

Bebe Rexha është një ndër femrat më të suksesshme në botën e muzikës, por duket se nuk ka qenë shumë e frymëzuar për këtë...

Si është sot vajza që dikur këndonte me Aleksandër Gjokën

Të gjithëve u tërhoqi vëmendjen vajza kaçurrele e cila u ngjit në skenën e festivalit të 1995 me Aleksandër Gjokën. Elinara Shehu është një këngëtare...

NA NDIQNI

20,527FansaPëlqeje
337NdjekësitNdjek
80NdjekësitNdjek
116AbonentëAbonohu

MË TË PËLQYERAT

Gledian Llatja Prefekt i Elbasanit

Kush është Prefekti i ri i Elbasanit! (VIDEO)

Gledian Llatja, ka lindur në qytetin e Elbasanit në 31.03.1981. Ka përfunduar shkollën e mesme të përgjithshme Dhaskal Todri, po në Elbasan, në vitin...

Gledian Llatja emërohet Prefekti i ri i Elbasanit!

Këshilli i Ministrave vendosi një ditë më parë lirimin nga detyra të prefektit të Elbasanit, Maksim Malaj dhe zëvendësimin e tij me Gledian Llatja,...

Aluizni Elbasan, bën publike emrat, ja kush duhet të paraqitet

Qytetarët në listën e mëposhtme janë të lutur të paraqiten pranë zyrave të Drejtorisë Aluizni Elbasan per plotesuar dokumentacionin sipas shenimeve të mëposhtëme ! Edlira...
error: Permbajtje e mbrojtur!