E hënë,21,Janar,2019
702Abonentë Abonohu
61 Ndjekësit Ndjek
216 Ndjekësit Ndjek
9,352 Fansa Pëlqeje

Kulturë

Pas Victorias, marka e David Beckham humbet rreth 11 milionë dollarë

Pas Victorias, marka e David Beckham humbet rreth 11 milionë dollarë

Kompania që zotëron markën e modës së David Beckham ka pësuar gati 11 milionë paund humbje, vetëm pak kohë pasi bashkëshortja e tij Victoria...
Italianët: Shqipëria ndër 10 destinacionet kryesore të vitit 2019

Italianët: Shqipëria ndër 10 destinacionet kryesore të vitit 2019

Ky vit mund të sjellë një dyndje të vërtetë të italianëve në vendin tonë, edhe më shumë se viti i kaluar. Pritshmëritë lindin si pasojë...
Slloveni, promovohet libri “Skanderbeg, Princi i Epirit”

Slloveni, promovohet libri “Skanderbeg, Princi i Epirit”

Libri në gjuhën shqipe “Skanderbeg Princi i Epirit” është promovuar në Koper të Sllovenisë Veprimtarinë e mbajtur në mjediset e Qendrës Kulturore Shqiptare “Kulla e...
Prestigjiozja “The Washington Post”: Në Shqipëri, te tradita antike dhe plazhet e bukura

Prestigjiozja “The Washington Post”: Në Shqipëri, te tradita antike dhe plazhet...

Vendi ynë vlerësohet e rekomandohet si vendi i traditave antike, plazheve të bukura dhe të lira mesdhetare, kulturës e historisë nga prestigjiozja “The Washington...

“Vendimi më i vështirë i jetës sime”, Flori Mumajesi heq dorë...

Flori Mumajesi ka shokuar fansat me komentet e tij në rrjetet sociale. Këngëtari dhe kantautori i suksesshëm është shprehur se vendimi më i vështirë i...

Camila Cabello mposht Adele

Camila Cabello është mbretëresha e re e muzikës në platformat online. Kënga e famshme e saj 'Havana' është shpallur kënga më e dëgjuar e një...
16 vite martesë, Arbana Osmani ndahet nga bashkëshorti (FOTO LAJM)

16 vite martesë, Arbana Osmani ndahet nga bashkëshorti (FOTO LAJM)

16 vite të martuar, ArbanaOsmani dhe bashkëshorti i saj Ardit Kero kanë vendosur të ndahen. Prej disa muajsh ata kanë pasur probleme në çift dhe bëhet e ditur se...
Shfaqet më në fund Elvana Gjata

Shfaqet më në fund Elvana Gjata

Pas një periudhe prej më shumë se tre mujore nga incidenti në bllok, këngëtarja dihet tashmë ku është, me punë e me lokacion! Elvana momentalisht...
Zemra e Krujës, Pazari i Vjetër drejt rijetëzimit

Zemra e Krujës, Pazari i Vjetër drejt rijetëzimit

Pazari i Krujës është një ansambël që ruan vlera të padiskutueshme historiko-arkitektonike, i cili shtrihet në të dy anët e rrugës me kalldrëm që...

Sërish telashe për Meghan Markle/Ja çfarë i ka ndodhur këtë rradhë...

Që në momentin kur Princi Harry zyrtarizoi lidhjen e tij me aktoren Meghan Markle, nuk kane të mbaruar telashet e tyre, sa i takon...

NA NDIQNI

20,527FansaPëlqeje
337NdjekësitNdjek
80NdjekësitNdjek
116AbonentëAbonohu

MË TË PËLQYERAT

Gledian Llatja Prefekt i Elbasanit

Kush është Prefekti i ri i Elbasanit! (VIDEO)

Gledian Llatja, ka lindur në qytetin e Elbasanit në 31.03.1981. Ka përfunduar shkollën e mesme të përgjithshme Dhaskal Todri, po në Elbasan, në vitin...

Gledian Llatja emërohet Prefekti i ri i Elbasanit!

Këshilli i Ministrave vendosi një ditë më parë lirimin nga detyra të prefektit të Elbasanit, Maksim Malaj dhe zëvendësimin e tij me Gledian Llatja,...

Aluizni Elbasan, bën publike emrat, ja kush duhet të paraqitet

Qytetarët në listën e mëposhtme janë të lutur të paraqiten pranë zyrave të Drejtorisë Aluizni Elbasan per plotesuar dokumentacionin sipas shenimeve të mëposhtëme ! Edlira...
error: Permbajtje e mbrojtur!