Kuriozitete

Prej 8 vitesh e lidhur, Arilena Ara publikon foto me të...

Arilena Ara ka ndarë me ndjekësit mbrëmjen e djeshme një foto me të dashurin e saj Popi Kola. Gjithmonë ka qenë e rezervuar për...

Alarmon ‘Science’: Miliona njerëz duhet të largohen nga qytetet bregdetare

evista ‘Science’, në një shkrim të saj, duke cituar Agjencinë e Kombeve të Bashkuara për Migrim, shkruan se për shkak të thatësirës, vërshimeve, zjarreve...

Deputeti shqiptar marton motrën i’a shtron rrugën me lekë/ Foto

Deputeti i ri nga listat e LSI, Ylli Shehu ka pasur një rast tepër të veçantë në familjen e tij. Ai ka martuar motrën dhe...

Shtëpi nga druri për vetëm 17 mijë euro, ja ku mund...

‘Amazon’ po shet një sërë shtëpish të vogla ndërtimi, duke përfshirë një shtëpi komode me tre dhoma gjumi për 17 mijë euro. Stili i jetesës...

Po pinte kokainë, arrestohet vajza e akademikut të njohur. Emri

Arrestohet në Kosovë Gresa Kraja, vajza e akademikut Mehmet Kraja, njëherësh ish-asistentja e presidentes Jahjaga. Sipas mediave në Kosovë, arrestimi i saj është bërë tre...

A e dini pse zogu futet në gojën e krokodilit dhe...

Marrëdhëniet ndërmjet kafshëve nuk është se janë të rralla, por një e tillë vërtet është interesante. Bëhet fjalë për marrëdhënien ndërmjet një krokodili dhe një...

Zbulo hartën e dhimbjeve: Aty ku të dhemb, vuan nga kjo...

Nëse arrijmë të kuptojmë gjuhën e dhimbjeve, mund t’i dallojmë dhe t’i kurojmë ato. Gjetja e shkaktarit të dhimbjeve në trup është shumë e...

Flokëve të thinjur u erdhi fundi, vendoseni këtë në kokë për...

Sot do ju prezantojmë me një perime që mund të errësojë mrekullisht flokët tuaja. Bëhet fjalë për patatet. Po, po e dëgjuat mirë! Eksperimentet...

Ja përse duhet një lugë sheqer në oborr gjatë verës?

Me shumë mundësi kjo mund të tingëllojë si gjëja më e pa rëndësishme madje edhe e pa vlerë sepse bëhet fjalë për vendosjen e...

Shkencëtarët: Hiqni dorë nga ky ushqim, parandaloni vdekjen!

Shkencëtarët e Universitetit të Hardvard kanë arritur në përfundimin se të paktën një e treta e vdekjeve të hershme mund të parandalohen nëse të...

NA NDIQNI

29,963FansaPëlqeje
1,026NdjekësitNdjek
82NdjekësitNdjek
310AbonentëAbonohu

MË TË PËLQYERAT

Gaga për romancën me Cooper: Donim që njerëzit të besonim se ishim të dashuruar

Lady Gaga ka sqaruar njëherë e mirë marrëdhënien e saj me Bradley Cooper. Performanca e paharrueshme e saj me regjisorin në Academy Awards ishte thjesht...

Ish-partneri shpalli fejesën me tjetrën, ja si reagoi Khloe Kardashian

Dje, Lamar Odom i dha ndjekësve lajmin e fejesës me Sabrina Parr. Me anë të një fotografie në Instagram, ai zbuloi se së shpejti...

Tensionet tek Unaza e Re, policia: 5 të plagosur, dëmtohet një makinë. Shpallen në...

Policia e Tiranës ka nisur procedim penal ndaj 9 personave për sulmin me gurë e sende të forta ndaj punonjësve të IKMT-së dhe punonjësve...