E hënë,21,Janar,2019
702Abonentë Abonohu
61 Ndjekësit Ndjek
216 Ndjekësit Ndjek
9,352 Fansa Pëlqeje

Kuriozitete

Shafrani i Indisë “mbretëresha e erëzave” për dobësim

Shafrani i Indisë “mbretëresha e erëzave” për dobësim

Shafrani i Indisë mund të përdoret dhe për humbjen e peshës duke shfrytëzuar vetitë e shumta të tij si aroma e fortë,vetitë anti -inflamatore...

Vdes Mbretëresha Elisabet /Ja se si ndryshon bota

Duke qenë se Mbretëresha e Britanisë së Madhe, Elizabeta e Dytë, është në moshë të shtyrë, mbretëria tashmë ka bërë përgatitjet për largimin e...
Bëhuni gati, nesër Hëna e përgjakur, ja ora kur mund të shihet në Shqipëri

Bëhuni gati, nesër Hëna e përgjakur, ja ora kur mund të...

Më 21 janar 2019 pritet të shfaqet në qiell “Super hëna e përgjakur”. Eklipsi i Hënës do të jetë i dukshëm në Shqipëri në...
Të dielën, bota 'shkatërrohet'

Të dielën, bota ‘shkatërrohet’

Shkëncëtarët kanë filluar të japin lajmërimin se botës po i vjen fundi prej bimës misterioze Nibiru. Kjo bimë kishte qëllim të shkatërronte Tokën më...
Fundi i botës? Ja çfarë thotë bibla për fenomenin që pritet të ndodhë në 21 Janar në Tokë

Fundi i botës? Ja çfarë thotë bibla për fenomenin që pritet...

Ndërmjet 21 dhe 22 janarit një shkëlqim misterioz i kuq do të ndriçojë qiellin për rreth tre orë. i parë hënor i vitit do...

Efektet dramatike të super hënës së përgjakur në jetën e 12...

Hëna e plotë e 27 korrikut do të jetë veçanërisht magjike kjo sipas astrologëve që e lidhin fenomenin e ditës së nesërme me një...

Këto shenja në këmbë janë si ‘alarm’.Ja çfarë tregojnë për shëndetin

Shëndeti i këmbës lihet pas dore nga shumë njerëz. Ne kujtojmë se këmbët tona janë të shëndetshme derisa shfaqen problemet e para. Nëse këto mund...

Të riut i buzëqesh fati, gjen në fund të liqenit “thesarin”...

Një peshkatar që në vend të grepit përdorte magnet për të kapur metale ka gjetur një kasafortë plot stoli dhe medalje ushtarake në fund...
Së shpejti makinat me ujë: me 5 litra bëjnë 5 mijë kilometra

Së shpejti makinat me ujë: me 5 litra bëjnë 5 mijë...

Një ide revolucionare për mbarë botën e automjeteve, e cila është vënë në praktikë nga inxhinieri puljez Lorenzo Enrico. Qëllimi i tij është të mendojë...

Shenjat e horoskopit që një ditë do bëhen milionere

Sipas disa parashikimeve  janë disa persona të cilët në një periudhë të caktuar, do të bëhen milionerë. Demi Venusi e vendos Demin në shenjën që dëshiron...

NA NDIQNI

20,527FansaPëlqeje
337NdjekësitNdjek
80NdjekësitNdjek
116AbonentëAbonohu

MË TË PËLQYERAT

Gledian Llatja Prefekt i Elbasanit

Kush është Prefekti i ri i Elbasanit! (VIDEO)

Gledian Llatja, ka lindur në qytetin e Elbasanit në 31.03.1981. Ka përfunduar shkollën e mesme të përgjithshme Dhaskal Todri, po në Elbasan, në vitin...

Gledian Llatja emërohet Prefekti i ri i Elbasanit!

Këshilli i Ministrave vendosi një ditë më parë lirimin nga detyra të prefektit të Elbasanit, Maksim Malaj dhe zëvendësimin e tij me Gledian Llatja,...

Aluizni Elbasan, bën publike emrat, ja kush duhet të paraqitet

Qytetarët në listën e mëposhtme janë të lutur të paraqiten pranë zyrave të Drejtorisë Aluizni Elbasan per plotesuar dokumentacionin sipas shenimeve të mëposhtëme ! Edlira...
error: Permbajtje e mbrojtur!