Kuriozitete

Asnjë postim për tu shfaqur

NA NDIQNI

29,963FansaPëlqeje
1,026NdjekësitNdjek
82NdjekësitNdjek
310AbonentëAbonohu

MË TË PËLQYERAT

“35 mijë vende të reja pune në 2020-n”, ministrja ‘zbardh’ buxhetin: Do ndërtohen këto...

Ministrja e Ekonomisë dhe Financave, Anila Denaj, prezantoi dje në Konferencën e Kryetarëve, projektbuxhetin për vitin 2020. Në fjalën e saj, Denaj theksoi se...

Nga veriu në jug, akset rrugore ku do të investohet nga buxheti i 2020-ës

Investimet publike për vitin 2020 janë planifikuar në nivelin e 4.7% të Produktit të Brendshëm Bruto ose rreth 84 miliardë lekë, me një rritje...

“Një prej vendimeve më të guximshme që nga shpallja e pavarësisë”, Haradinaj ka një...

Kryeministri në largim, Ramush Haradinaj në një status në rrjetet sociale, ka këshilluar Albin Kurtin në lidhje me vendimin që mori një vit më...