Politikë

Asnjë postim për tu shfaqur

NA NDIQNI

29,322FansaPëlqeje
1,018NdjekësitNdjek
84NdjekësitNdjek
214AbonentëAbonohu

MË TË PËLQYERAT

Rama: Dekreti i presidentit për anullimin e zgjedhjeve ishte një marrëzi

Në një ditë të ngjeshur me takime elektorale,nga Roskoveci, Kryeministri Edi Rama tregoi se çfarë do të ndodh sipas tij me opozitën në 1...

“Nëse bëni këtë gjë natën mund t’ju shfaqet kanceri”, studimi që frikëson mijëra persona

Kanceri, siç e dimë, është gjithmonë një e keqe për të gjithë. Ka kaq shumë faktorë të njohur që rrisin rrezikun e shfaqjes së kancerit,...

“Juventus” e “Roma” në tratativa për shkëmbimin Manolas-Higuain

“Juventus” dhe “Roma” janë gati të ulen në tryezë dhe të konkretizojnë shkëmbimin e bujshëm mes mbrojtësit Manolas dhe sulmuesit Higuain. Qendërmbrojtësi i verdhe-kuqve pëlqehet...