E hënë,11,Dhjetor,2017
702Abonentë Abonohu
61 Ndjekësit Ndjek
216 Ndjekësit Ndjek
9,352 Fansa Pëlqeje

Sport

Coutinho kërkon garanci nga Liverpooli se do ta lejojë të shkojë në Barcelonë

Coutinho kërkon garanci nga Liverpooli se do ta lejojë të shkojë...

Philippe Coutinho ka vendosur të nënshkruajë me Barcelonën. Ky është lajmi i bujshëm në ballinën e Sunday Mirror, mediumit anglez që thekson se mesfushori brazilian...
Hidhet poshtë kërkesa e Rusisë, Kosova merr pjesë me simbole shtetërore në turneun në Shën Petersburg

Hidhet poshtë kërkesa e Rusisë, Kosova merr pjesë me simbole shtetërore...

Presidenti i Federatës Botërore të Xhudos (IJF), Marius Vizer, ua ka dhënë dritën e gjelbër xhudisteve kosovare që të marrin pjesë në Masterin e...
Guardiola e paralajmëron Manchester Unitedin

Guardiola e paralajmëron Manchester Unitedin

Trajneri i Manchester Unitedit, Pep Guardiola, e ka paralajmëruar Manchester Unitedin para derbit të së dielës pasdite se mesfushori i Cityt, Kevin De Bruyne...
Spanjë: Reali thyen keqaz Seviljen…5-0

Spanjë: Reali thyen keqaz Seviljen…5-0

Sulmuesi i Real Madrid, Cristiano Ronaldo, ka festuar Topin e Peste te Arte me nje dygolesh ndaj Seviljes, ndeshje qe eshte fituar nga madrilenet...
Tenis: Rafael Nadal dhe Garbine Muguruza, sportistët e vitit 2017

Tenis: Rafael Nadal dhe Garbine Muguruza, sportistët e vitit 2017

Spanjollet Rafael Nadal dhe Garbine Muguruza jane “sportistet e vitti 2017” per ITF, Federata Nderkombetare e Tenisit. Per 31-vjecarin majorkez eshte hera e trete ne...

​Gjiganti italian e dëshiron Mustafin në janar

Qendërmbrojtësi Shkodran Mustafi mund të largohet nga Arsenal gjatë afatit kalimtar të janarit Skuadra italiane, Juventus ka pyetur Arsenalin rreth transferimit të mundshëm të qendërmbrojtësit...

​Chelsea ofron 23 milionë euro për talentin e Leverkusenit

Skuadra angleze, Chelsea e dëshiron anësorin e Bayer Leverkusen, Leon Bailey Paraqitjet e mira të Leon Bailey me Leverkusen janë vërejtur edhe nga Chelsea, skuadër...
Nuk lejohet hyrja e dy lojtarëve të Skënderbeut në Kosovë, i kthejnë mbrapa në Zvicër

Nuk lejohet hyrja e dy lojtarëve të Skënderbeut në Kosovë, i...

Një situatë e paprecedentë ka ndodhur me Skënderbeun gjatë kthimit nga Zvicra në Tiranë Klubi korçar ka udhëtuar me avion nga Berna në Prishtinë, mirëpo...
Zidane tregon nëse ishte ai më i mirë apo është Ronaldo

Zidane tregon nëse ishte ai më i mirë apo është Ronaldo

Zinedine Zidane nuk ka dyshim se kush është më i mirë ndërmjet atij dhe Cristiano Ronaldos Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane ka dhuruar shou...
Boterori 2018: Franca ne miqesore me Kolumbine, Rusine, Italine dhe SHBA

Boterori 2018: Franca ne miqesore me Kolumbine, Rusine, Italine dhe SHBA

Kolumbia me 23 mars, Rusia me 27, Italia me 1 qershor dhe SHBA me 9: federata franceze e futbollit ka programuar kater ndeshje miqesore...

NA NDIQNI

9,350FansaPëlqeje
215NdjekësitNdjek
61NdjekësitNdjek
703AbonentëAbonohu

MË TË PËLQYERAT

Elbasan/ KQZ i jep nesër mandatin Elena Xhinës pas dorëheqjes së deputetit të...

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve do të diskutojë në mbledhjen e së mërkurës mbi vendimin për zëvendësimin e deputetit të dorëhequr të PDIU-së, Bujar Muça. Referuar...

Ndahet nga jeta ish futbollisti Namik Hysi

Eshte ndare nga jeta ne moshen 67 vjecare ish futbollisti i ekipit Labinoti te Elbasanit Namik Hysi.Namik Hysi ishte futbollist ne periudhen 1970 -...

Mesuesja nga Elbasani,të prek me fjalet ”Vendi im, dashuria ime më e madhe”

Besoj se sot, në vendin tim e tëndin, shumë pak do të thonin që nuk duam të largohemi. Shumica duan të ikin nga sytë...
Zgjidhet prefekti i ri i Qarkut të Elbasanit.

Zgjidhet prefekti i ri i Qarkut të Elbasanit.

Ish Shefi i Shtabit të Përgjithshëm të Forcave të Armatosura të Shqipërisë, Gjeneral Major Maksim Malaj do të jetë prefekti i ri i Qarkut...
error: Permbajtje e mbrojtur!