E hënë,21,Janar,2019
702Abonentë Abonohu
61 Ndjekësit Ndjek
216 Ndjekësit Ndjek
9,352 Fansa Pëlqeje

Sport

Pas triumfit, Hamilton ‘merret peng’, shikoni si është lidhur në karrige

Pas triumfit, Hamilton ‘merret peng’, shikoni si është lidhur në karrige

Pasi u shpall kampion bote në Formula Uno, Luis Hamilton u “morr peng” nga ylli i Hollivudit, Uill Smith, i cili e lidhi britanikun...

Ka gol në ndeshjen Shqipëri – Norvegji

Është shënuar goli i parë në miqëdoren Shqipëri – Norvegji. Norvegjia ka kaluar në epërsi në Elbasan Arena duke shënuar gol në minutën 70. Rosted...

De Bryjne 3 muaj larg fushës, Guardiola gjen zëvendësuesin

Fat i keq për Pep Guardiolën. Kevind De Bryjne ka pësuar një dëmtim të rëndë, e për pasojë do të qëndrojë larg fushës për...

Ancelotti do të marrë drejtimin e kombëtares që është në botëror

Carlo Ancelotti nuk do të marrë drejtimin e Italisë Kjo pasi që me Italinë, Carlo Ancelotti nuk do të ishte në Kupën e Botës, ”Rusia 2018”,...

Sadiku e nisë rikuperimin pas lëndimit

Pas operiacionit, Armando Sadiku ka nisur fazën e rehabilitimit për t’u rikuperuar nga dëmtimi që do ta mbajë rreth 6 muaj jashtë fushave të...

Shqipëria me 3 sulmues ndaj Turqisë, formacioni i mundshëm

Panucci ka menduar një skuadër sulmuese në testin e tij të parë pas mbylljes së fushatës eliminatore të Kupës së Botës. Trajneri italian mendohet se...

ZYRTARE: Wesley Sneijder transferohet tek klubi që nuk e priste askush

Ish-futbollisti i Interit dhe Real Madridit, Wesley Sneijder i ka befasuar të gjithë pasi është transferuar tek skuadra nga Katari, Al-Gharafa. Mesfushori holandez kaloi nga...
Mourinho: Kemi mposhtur kampionin dhe skuadrën që ndali Barcelonën

Mourinho: Kemi mposhtur kampionin dhe skuadrën që ndali Barcelonën

Jose Mourinho është shprehur shumë i lumtur me fitoren 2:1 të Manchester Unitedit kundër Chelseat në Old Trafford Trajneri portugez ka lavdëruar lojtarët e tij,...

Gjermaninë e ndoqi mallkimi i kampionëve si në Botëroret e kaluar

Askush nuk ka arritur që të rimerr dy herë radhazi kampionatin botëror që nga Brazili më 1962, derisa katër nga pesë kampionët e fundit...

Toni Kroos i shpëton Botërorin Gjermanisë!

Toni Kroos e ka shpëtuar Gjermaninë nga eliminimi i hershëm nga Kupa e Botës duke shënuar gol në minutën e pestë shtesë për fitoren...

NA NDIQNI

20,527FansaPëlqeje
337NdjekësitNdjek
80NdjekësitNdjek
116AbonentëAbonohu

MË TË PËLQYERAT

Gledian Llatja Prefekt i Elbasanit

Kush është Prefekti i ri i Elbasanit! (VIDEO)

Gledian Llatja, ka lindur në qytetin e Elbasanit në 31.03.1981. Ka përfunduar shkollën e mesme të përgjithshme Dhaskal Todri, po në Elbasan, në vitin...

Gledian Llatja emërohet Prefekti i ri i Elbasanit!

Këshilli i Ministrave vendosi një ditë më parë lirimin nga detyra të prefektit të Elbasanit, Maksim Malaj dhe zëvendësimin e tij me Gledian Llatja,...

Aluizni Elbasan, bën publike emrat, ja kush duhet të paraqitet

Qytetarët në listën e mëposhtme janë të lutur të paraqiten pranë zyrave të Drejtorisë Aluizni Elbasan per plotesuar dokumentacionin sipas shenimeve të mëposhtëme ! Edlira...
error: Permbajtje e mbrojtur!