Sport

Asnjë postim për tu shfaqur

NA NDIQNI

29,962FansaPëlqeje
1,026NdjekësitNdjek
82NdjekësitNdjek
311AbonentëAbonohu

MË TË PËLQYERAT

Kuotë ushqimore për nxënësit, financimi i projektit edhe në 2020

Projekti për trajtimin me kuotë ushqimore për nxënësit e arsimit parauniversitar që vijnë nga shtresat sociale në nevojë, do të vijojë të financohet edhe...

Psikoterapistët zbulojnë se ëndrrat mund të ndikojnë në jetën tonë

96% e njerëzve ëndërrojnë të paktën një herë në ditë. Ne e shohim botën ndryshe dhe secili ka fantazite e tyre, por kjo nuk...

Gati terreni për luftën antikorrupsion, brenda 15 dhjetorit kompletohet SPAK dhe transferohen dosjet e...

Brenda 15 dhjetorit, Prokuroria e Posaçme Antikorrupsion pritet të jetë tërësisht funksionale. Ashtu siç gazeta e paralajmëroi pak ditë më parë, dje Këshilli i...