E hënë,21,Janar,2019
702Abonentë Abonohu
61 Ndjekësit Ndjek
216 Ndjekësit Ndjek
9,352 Fansa Pëlqeje

Sport

Inter, rekordmen i Evropës

nteri nuk di për humbje që nga 15 korriku i këtij viti E përditshmja sportive italiane, Tuttosport, ka nxjerrë një statistikë interesante për skuadrën e...

Ibra: Dua ta fitoj Premierligën

Zlatan Ibrahimoviç i ka synimet e qarta për këtë sezon me Manchester Unitedin Ylli suedez, Zlatan Ibrahimoviç, është afër që të rikuperohet nga lëndimi i...

​Mohohet marrëveshja për ndërrimin e emrit të Camp Nou

Thuhej se Barcelona ishte në bisedime me Grifols për ndërrimin e emrit të stadiumit të tyre Por, kompania farmaceutike “Grifols” ka mohuar raportimet e mediave...

Leicester City emëron trajnerin e ri

Një javë pas shkarkimit të Craig Shakespeare, skuadra e Leicester Cityt ka gjetur trajnerin e ri. Sipas mediave angleze “The Sun”, në krye të Leicester...

Premier league, evertoni shkarkon ronald koeman

Evertoni ka shkarkuar trajnerin holandez, Ronald Koeman, pas humbjes tenistike të së dielës, 5-2 nga Arsenali, që e lë ekipin e dytë nga Liverpooli...

Ruçi pret delegacionin e bundestagut: shpresojmë që në 2018-ën të kemi...

Kryetari i Kuvendit vlerësoi marrëdhëniet e shkëlqyera mes Shqipërisë dhe Gjermanisë, duke shprehur mirënjohjen e thellë për mbështetjen e shtetit gjerman për Shqipërinë në...

Serbi – daçiç: i kam kënduar edhe edi ramës sepse kështu...

Ministri i Punëve të Jashtme të Serbisë, Ivica Daçiç ka folur për këngën që i këndoi Presidentit turk Erdogan. Në një tekst autorial për...

Ikin jahtet për peshkimin

Pas çlirimit të portit të ri të peshkimit nga skafet dhe jahtet luksoze, peshkarexhat kanë nisur zhvendosjen drejt tij duke i dhënë fund një...

“Oriku” shpëton nga mbytja 115 emigrantë sirianë

Ekuipazhi i anijes “Oriku”, si pjesë e forcës detare shqiptare në operacionet e NATO-s në Detin Egje, ka shpëtuar nga mbytja 115 emigrantë nga...

Meta takon kreun e emëruar të Komunës së Preshevës

Kreu i shtetit Ilir Meta është takuar me kryetarin e emëruar të komunës së Preshevës, Shqipërim Arifi, njëkohësisht dhe kryetari i partisë “Alternativa për...

NA NDIQNI

20,527FansaPëlqeje
337NdjekësitNdjek
80NdjekësitNdjek
116AbonentëAbonohu

MË TË PËLQYERAT

Gledian Llatja Prefekt i Elbasanit

Kush është Prefekti i ri i Elbasanit! (VIDEO)

Gledian Llatja, ka lindur në qytetin e Elbasanit në 31.03.1981. Ka përfunduar shkollën e mesme të përgjithshme Dhaskal Todri, po në Elbasan, në vitin...

Gledian Llatja emërohet Prefekti i ri i Elbasanit!

Këshilli i Ministrave vendosi një ditë më parë lirimin nga detyra të prefektit të Elbasanit, Maksim Malaj dhe zëvendësimin e tij me Gledian Llatja,...

Aluizni Elbasan, bën publike emrat, ja kush duhet të paraqitet

Qytetarët në listën e mëposhtme janë të lutur të paraqiten pranë zyrave të Drejtorisë Aluizni Elbasan per plotesuar dokumentacionin sipas shenimeve të mëposhtëme ! Edlira...
error: Permbajtje e mbrojtur!