E hënë,21,Janar,2019
702Abonentë Abonohu
61 Ndjekësit Ndjek
216 Ndjekësit Ndjek
9,352 Fansa Pëlqeje

Sport

​Arsenali ua ofron Ozilin gjigantëve italianë

Trajneri Unai Emery është duke insistuar për shitjen e mesfushorit gjerman me origjinë turke, Mesut Ozilit, dhe TMW tani ka raportuar se Arsenali veçse...

Ancelotti flet për të ardhmen e Hysajt

Carlo Ancelotti i hedh ujë “zjarrit” të ndezur në kampin napolitan rreth të ardhmes së Elseid Hysajt. Në përfundim të takimin me Sassuolon, i vlefshëm...

Ky është Lojtari i Muajit në Premierligë

Premierliga e ka zbuluar Lojtarin e Muajit dhjetor, dhe ai është qendërmbrojtësi i Liverpoolit, Virgil van Dijk. Në muajin dhjetor holandezi i ka luajtur shtatë...

E bujshme/ Panucci shkon deri në Argjentinë për të bindur lojtarin...

Trajneri Christian Panucci duket se ka 7 jetë. Gojët e liga thonë se presidenti i FSHF-së, Armand Duka, e pushoi pas përformancës skandaloze në...
Abrashi harron lëndimin, luan titullar me Freiburgun

Abrashi harron lëndimin, luan titullar me Freiburgun

Një lajm i mirë për Kombëtaren shqiptare dhe për Freiburgun nga Spanja. Amir Abrashi ka lënë mbrapa lëndimin që e ka mbajtur për 10...
“Juventus” kërkon t’i rrëmbejë “Interit” lojtarin që po ndjek prej verës së shkuar

“Juventus” kërkon t’i rrëmbejë “Interit” lojtarin që po ndjek prej verës...

“Juventus” kërkon t’i rrëmbeje “Interit” lojtarin i cili theu hegjemoninë 10-vjeçare të Mesit dhe Ronaldos, Luka Modriç. “Bardhezinjtë po punojnë në fshehtësi për transferimin e...

FSHF: Kategoria Superiore nis më 25 janar me sfidën Skënderbeu-Partizani

Kampionati shqiptar i Futbollit do të nisë në 25 Janar. Federata Shqiptare e Futbollit ka publikuar axhendën për rifillimin e sezonit ku bie në sy...

Kushti i çuditshëm i Rabiot, rrezikon transferimin e tij te Barça

E pabesueshme, por e vërtetë. Pas shumë spekulimeve të merkatos për transferimin e francezit Rabiot nga PSG tek Barcelona, ai që projektohej si një...
“Juventus”-Ramsey, kontratë 5-vjeçare

“Juventus”-Ramsey, kontratë 5-vjeçare

“Juventus” dhe Aaron Ramsey kanë gjetur marrëveshjen për të bashkëpunuar për pesë sezonet e ardhshme dhe me një opsion për sezonin e pestë. Sipas mediave...

Robben tërbon bavarezët: Liverpooli, favorit në Champions

Te Bayern Munchen bëhet ajo që nuk bëhet te asnjë klub tjetër i Europës; lajmërohen blerje dhe largime para kohe. Kjo strategji ka vazhduar me...

NA NDIQNI

20,527FansaPëlqeje
337NdjekësitNdjek
80NdjekësitNdjek
116AbonentëAbonohu

MË TË PËLQYERAT

Gledian Llatja Prefekt i Elbasanit

Kush është Prefekti i ri i Elbasanit! (VIDEO)

Gledian Llatja, ka lindur në qytetin e Elbasanit në 31.03.1981. Ka përfunduar shkollën e mesme të përgjithshme Dhaskal Todri, po në Elbasan, në vitin...

Gledian Llatja emërohet Prefekti i ri i Elbasanit!

Këshilli i Ministrave vendosi një ditë më parë lirimin nga detyra të prefektit të Elbasanit, Maksim Malaj dhe zëvendësimin e tij me Gledian Llatja,...

Aluizni Elbasan, bën publike emrat, ja kush duhet të paraqitet

Qytetarët në listën e mëposhtme janë të lutur të paraqiten pranë zyrave të Drejtorisë Aluizni Elbasan per plotesuar dokumentacionin sipas shenimeve të mëposhtëme ! Edlira...
error: Permbajtje e mbrojtur!