E hënë,21,Janar,2019
702Abonentë Abonohu
61 Ndjekësit Ndjek
216 Ndjekësit Ndjek
9,352 Fansa Pëlqeje

Sport

Ndahet nga jeta ish-portieri i Kombëtares, Mikel Janku

Ndahet nga jeta ish-portieri i Kombëtares, Mikel Janku

Ish-portieri i Kombëtares së Shqipërisë dhe njëherësh i Partizanit, Mikel Janku është ndarë sot nga jeta në moshën 78-vjeçare. Mikel Janku i cili në karrierën...
Prishet bukuria e futbollit në Angli, arrestime para derbit londinez Tottenham-Chelsea

Prishet bukuria e futbollit në Angli, arrestime para derbit londinez Tottenham-Chelsea

Tre persona janë arrestuar me akuzën se e kanë prishur rendin publik përmes thirrjeve raciste, vetëm disa minuta para se të fillonte ndeshja gjysmëfinale...

Shaqiri komenton humbjen dhe shtyllën

Mesfushori kosovar thotë se ishte i pafat kur e qëlloi shtyllën në FA Cup pasi mendoi se topi po përfundonte në rrjetë Xherdan Shaqiri insiston...

INTERI ‘PRENOTON’ GODIN, POR NJË TJETËR MBROJTËS TITULLAR MUND TË LARGOHET

Ditët e fundit te Interi është folur për një marrëveshje midis klubit dhe mbrojtësit Diego Godin për verën e ardhshme. Nuk ka ende asgjë zyrtare,...

GJYKATA MERR VENDIMIN: 3 MUAJ BURG PËR ALBAN HOXHËN

Rreth 2 muaj më parë, portieri i Partizanit Alban Hoxha u arrestua pasi u kap duke drejtuar mjetin në gjendje të dehur. Ndërkohë, sipas 'Panoramasport',...

KF ELBASANI, JORGJI: DUHEN INVESTITORË 

Klubi i futbollit të Elbasanit pritet të nisë një tjetër vit mes shumë problemesh, sidomos në aspektin financiar. Prej disa vitesh skuadra është larg pritshmërive...

Arsenali dëshiron James Rodriguez

Arsenali është gati që të paguajë para të majme për kolumbianin e Real Madridit, James Rodriguez, i cili aktualisht është në Bayern Munich në...

Iniesta merr kritika të ashpra pas publikimit të kësaj fotografie

Legjenda e Barcelonës, dhe tani lojtar i klubit japonez, Vissel Kobbe, Andres Iniesta, ka publikuar një fotografi me rastin e festës së Ditës së...

Kasami në super-formë, me oferta nga Anglia e Turqia

Futbollisti kosovar po gëzon formë të shkëlqyer në kampionatin zviceran me Sionin Pajtim Kasami është bërë objektiv i klubeve të njohura, shkruan Gazeta Express. Për ish-futbollistin...
Solskjaer kërkon fitoren e pestë, formacionet zyrtare Man United – Reading

Solskjaer kërkon fitoren e pestë, formacionet zyrtare Man United – Reading

Manchester Unitedi e pret në shtëpi Reading në kuadër të rundit të tretë në FA Cup. Skuadra e Ole Gunnar Solskjaer dëshiron që ta merr...

NA NDIQNI

20,527FansaPëlqeje
337NdjekësitNdjek
80NdjekësitNdjek
116AbonentëAbonohu

MË TË PËLQYERAT

Gledian Llatja Prefekt i Elbasanit

Kush është Prefekti i ri i Elbasanit! (VIDEO)

Gledian Llatja, ka lindur në qytetin e Elbasanit në 31.03.1981. Ka përfunduar shkollën e mesme të përgjithshme Dhaskal Todri, po në Elbasan, në vitin...

Gledian Llatja emërohet Prefekti i ri i Elbasanit!

Këshilli i Ministrave vendosi një ditë më parë lirimin nga detyra të prefektit të Elbasanit, Maksim Malaj dhe zëvendësimin e tij me Gledian Llatja,...

Aluizni Elbasan, bën publike emrat, ja kush duhet të paraqitet

Qytetarët në listën e mëposhtme janë të lutur të paraqiten pranë zyrave të Drejtorisë Aluizni Elbasan per plotesuar dokumentacionin sipas shenimeve të mëposhtëme ! Edlira...
error: Permbajtje e mbrojtur!