E hënë,21,Janar,2019
702Abonentë Abonohu
61 Ndjekësit Ndjek
216 Ndjekësit Ndjek
9,352 Fansa Pëlqeje

Vendi

Sweedishnomad: Shqipëria destinacioni gjithnjë e më popullor në Europë

A keni plane për të vizituar Shqipërinë? Është një destinacion interesant që po bëhet gjithnjë e më popullor vitet e fundit!, shkruan faqja e njohur...

Më në fund fillon riparimi i shumëpritur i rrugës Tiranë-Durrës

Autoriteti Rrugor Shqiptar dhe Policia Rrugore informojnë median dhe opinionin publik se duke nisur nga dita e hënë (dt.11 Qershor), në kuadër të projektit...

Fluks i madh udhëtarësh nga Kosova drejt Shqipërisë

Pika e Kalimit Kufitar në Morinë të Kukësit, që e lidh Shqipërinë me Kosovën në 24 orët e fundit është përballur me fluks shumë...

Tym i zi e flakë në mes të Vlorës, digjet gomat...

Tym i zi dhe flakë janë vënë re sot në lagjen 'Pavarësia' në Vlorë. Policia dhe zjarrfikëset janë alarmuar nga flakët dhe tymi i përhapur...

Qytetari-Ramës: Mbajte fjalën para matjanëve, edhe i sëmurë do ngrihem të...

Një qytetar nga Burreli kishte 12 vjet që nuk arrinte të legalizonte banesën e djalit të tij në Tiranë, dhe pas ankesës në platformën...
Musai në luftë me vdekjen! I duhen para të jetojë!

Musai në luftë me vdekjen! I duhen para të jetojë!

15-vjeçari Musa Baculi është mes jetës dhe vdekjes. Adoleshenti dergjet në një shtrat në spitalin e Shkodrës prej 3 muajsh. Lajmi për gjendjen e...

Plagoset një efektiv policie në Cërrik

Një makinë policie është përfshirë nga flakët ditën e sotme, dhe si pasojë është plagosur një efektiv i komisariatit të Cërrikut. Bëhet fjalë për shtetasin...

Buxheti i shtetit, qeveria: Nuk ka shtesë pagash për administratën këtë...

Buxheti i Shtetit ulet me 36 milionë euro me rregullimet e mesvitit. Përveç kësaj, do të pakësohet numri i punonjësve të administratës me 81...

Plani i masave për sezonin veror, Tatimet: 2 milion lekë shkelje;...

Drejtoria e Përgjitshme e Tatimeve informon si më poshtë vijon rreth rezultateve të arritura në kuadër të zbatimit të planit të detajuar të masave,...

Rama nxjerr shifrat e të punësuarve dhe bën një krahasim: Ja...

Kryeministri Edi Rama ka ndarë këtë mëngjes me ndjekësit shifrat e të punësuarve të siguruar. Rama bën një krahasim të të punësuarve në tre...

NA NDIQNI

20,527FansaPëlqeje
337NdjekësitNdjek
80NdjekësitNdjek
116AbonentëAbonohu

MË TË PËLQYERAT

Gledian Llatja Prefekt i Elbasanit

Kush është Prefekti i ri i Elbasanit! (VIDEO)

Gledian Llatja, ka lindur në qytetin e Elbasanit në 31.03.1981. Ka përfunduar shkollën e mesme të përgjithshme Dhaskal Todri, po në Elbasan, në vitin...

Gledian Llatja emërohet Prefekti i ri i Elbasanit!

Këshilli i Ministrave vendosi një ditë më parë lirimin nga detyra të prefektit të Elbasanit, Maksim Malaj dhe zëvendësimin e tij me Gledian Llatja,...

Aluizni Elbasan, bën publike emrat, ja kush duhet të paraqitet

Qytetarët në listën e mëposhtme janë të lutur të paraqiten pranë zyrave të Drejtorisë Aluizni Elbasan per plotesuar dokumentacionin sipas shenimeve të mëposhtëme ! Edlira...
error: Permbajtje e mbrojtur!