E hënë,21,Janar,2019
702Abonentë Abonohu
61 Ndjekësit Ndjek
216 Ndjekësit Ndjek
9,352 Fansa Pëlqeje

Vendi

Mjegulla mbulon veriun e vendit, ja zonat e rrezikshme

Është kthyer në një fenomen i përditshëm mjegulla në zonën e veriut. Ajo mbulon fushëpamjen në orët e para të mëngjesit por edhe në...

Aksidenti fatal me gurin e mermerit, arrestohet kamionisti

Policia e Fierit njoftoi sot se ka arrestuar kamionistin, të cilit i rrëshkiti guri i mermerit nga karroceria mbi një makinë duke shkaktuar vdekjen...

Ulza, perla e fshehur e natyrës

Të gjitha bukuritë e natyrës duket sikur janë mbledhur aty, në Parkun Rajonal të Ulzës, ku ndodhen Liqeni i Ulzës dhe ai i Shkopetit. Mali,...

Jehona e mediave gjermane: Pse u ndal dëbimi i një familjeje...

Një familje shqiptare prek zemrat e berlinezëve. Familja e Xhezo Ajazajt ndodhej para dëbimit, por reagimet bën që senatori i Berlinit të ndryshojë mendje....

Dy termocentrale me koncesion? Qeveria u hap rrugë projekteve të Korçës...

Një vendim i fundit i qeverisë për një ndryshim tek ligji “Për koncesionet dhe Partneritetin Publik Privat” ka marrë vëmendje të gjerë, duke e...

Arrestohet personi që i vuri tritolin, shtëpisë së kryebashkiakut të Matit

Arrestohet në Burrel, autori i vendosjes së dy eksplozivëve: Eltion Daçi, 37-vjeç. Daçi dyshohet se është personi që vuri tritol para banesës së kryebashkiakut...

Bllokohet Rruga e Kombit, rrëzohet kamioni me sheqer

Një kamion që transportonte sheqer është rrëzuar mëngjesin e sotshëm në Rrugën e Kombit, në afërsi të Kukësit. Fatmirësisht, siç raportojnë kalimtarët, nuk ka të...

Vlorë, eksploziv makinës së një gruaje

Një makinë ka shpërthyer në qytetin e Vlorës. Ngjarja ka ndodhur ne zonen e "Ujit te Ftohtë". Njoftimi i Policisë" Më datë 10.11.2017, rreth orës 05:20, Salla Operative Vlorë...

Terbohen femrat ne Angli per shqiptarin.Policia e ka shpallur ne kerkim

Një azilkërkues nga Shqipëria, është shpallur në kërkim nga policia pasi është larguar nga një qendër emigrimi në Britani. Por jo domosdoshmërisht e kërkon vetëm...

“Xhezo punon sa për tri persona”, si i shpëtoi dëbimit nga...

Familja Ajazaj nga Shqipëria, e cilësuar si shembull i integrimit të suksesshëm në Gjermani, vetëm 1 javë më parë ishte bërë temë në mediet...

NA NDIQNI

20,527FansaPëlqeje
337NdjekësitNdjek
80NdjekësitNdjek
116AbonentëAbonohu

MË TË PËLQYERAT

Gledian Llatja Prefekt i Elbasanit

Kush është Prefekti i ri i Elbasanit! (VIDEO)

Gledian Llatja, ka lindur në qytetin e Elbasanit në 31.03.1981. Ka përfunduar shkollën e mesme të përgjithshme Dhaskal Todri, po në Elbasan, në vitin...

Gledian Llatja emërohet Prefekti i ri i Elbasanit!

Këshilli i Ministrave vendosi një ditë më parë lirimin nga detyra të prefektit të Elbasanit, Maksim Malaj dhe zëvendësimin e tij me Gledian Llatja,...

Aluizni Elbasan, bën publike emrat, ja kush duhet të paraqitet

Qytetarët në listën e mëposhtme janë të lutur të paraqiten pranë zyrave të Drejtorisë Aluizni Elbasan per plotesuar dokumentacionin sipas shenimeve të mëposhtëme ! Edlira...
error: Permbajtje e mbrojtur!