Demi Lovato do dalë nga spitali këtë javë pas mbidozës
Demi Lovato do dalë nga spitali këtë javë pas mbidozës

Këngëtarja Demi Lovato më në fund do të dalë nga spitali.

Ylli i muzikës, e cila thuhet se për pak vdiq nga mbidoza e drogës javën e kaluar, sipas TMZ do dalë nga spitali këtë javë.

Ndërsa shoqëria e 25-vjeçares ka paralajmëruar se nëse Demi nuk rehabilitohet mund të vdesë.

Këngëtarja ka qenë nën mbikëqyrje mjekësore për më shumë se një javë.

Ajo ëshët shtruar në spitalin Cedars-Sinai në Los Angeles ndërsa raportohet se ka ethe dhe temperaturë të lartë.

/Ora News.tv