Dua Lipa këngëtarja me origjinë shqiptare është  thirrur të  përformoj  në  festivalin që  do mbahet  në Kosovë.

“Sunny Hill Festival” do të sjell shumë emra të muzikës ndërkombëtare si Dua Lipa, DJ e njohur Martin Garrix, si dhe shqiptarin tjetër të famshëm, Action Bronson.

Ardhjen e saj këngëtarja po e pret me padurim.

Këtë e ka shprehur me një foto në  insta ku shkruan:”PRISHTINË SHIHEMI,EDHE DISA DITË, IM COMING HOME”

Dhe publiku mezor po pret të shikoj performancën e këngëtares.

Image

 

© SYRI.net