Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali është bërë nënë për herë të dytë dhe këtë lajm e ka bërë vetë të ditur përmes një postimi në “Facebook”.

Ajo shihet në foto me vajzën e saj Nalta dhe djalin e porsalindur të quajtur Kren. Një emër shqiptar shumë i bukur dhe i veçantë.
“Kren ”, shkruan Spiropali mbi foto.