Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha është shumë e ndjekur në rrjete sociale.

Tashmë Halloween duket se ka rrëmbyer zemrat e të gjithëve dhe gjithkush përpiqet të realizojë transformime të gjetura në aspektin fizik.

E kush më mirë se Bebe Rexha mund ta bëjë këtë?

Së fundmi me postimet në Instastory, këngëtarja e famshme ka treguar ndryshimet e saj fizike duke imituar disa personazhe të ndryshme.

Image

Si make up artisti Mario Dedivanovic

Image

Si këngëtarja e njohur Britney Spears

Image

Si presidenti i Sh.B.A Donald Trump

© SYRI.net