Të famshmit janë gjithmonë në qendër të vëmendjes së publikut.

Diçka e tillë ka ndodhur edhe me aktoren e njohur, Angelina Jolie.

44-vjeçarja u shfaq pa grim në fytyrë dhe paparacët nuk e falën.

Fotografia u bë virale shumë shpejt, teksa komentuesit komplimentuan Jolie për burinë e saj natyrale.

/Ora News.tv/