Njihuni me deputetin shqiptar, që posedon 56 pasuri vetëm në Fier
Ndryshimi i fundit Aug 16 2017

Njihuni me deputetin shqiptar, që...

Përherë ka pasur akuza se në parlament kanë hyrë biznesmenë me përrallore. Politika sfidon të gjitha pushtetet e tjera në Shqipëri i përket pasurive të deklaruara pranë organeve ligjzbatuese. Pyetja mbetet publike se si mundet që...
Adelina Berisha sot do ta publikojë publikon këngën ‘Bonita’
Ndryshimi i fundit Aug 16 2017

Adelina Berisha sot do ta publikojë...

Adelina Berisha, është njëra ndër këngëtaret më seksi të skenës sonë. Ajo përmes rrjeteve sociale ka paralajmëruar se sot në orën 16:00 do ta publikojë këngën e saj më të re të titulluar ‘Bonita’. Gazeta Express, merr vesh se...
Edhe kjo u zbulua: Letër për seks oral pa frikë se merr sëmundje
Ndryshimi i fundit Aug 16 2017

Edhe kjo u zbulua: Letër për seks...

​Kur flasim për seksin e sigurt, fokusohemi më shumë në shmangien e shtatzënive të padëshiruara. Harrojmë shpesh që duhen shmangur edhe sëmundjes seksualisht të transmetueshme. Madje shumë njerëz, as nuk flasim për SST si pasojë e...
Zvicër, dalin në treg hamburgera me insekte
Ndryshimi i fundit Aug 16 2017

Zvicër, dalin në treg hamburgera me...

Rrjeti i dytë më i madh i supermarketeve në Zvicër ka njoftuar se do të shesë hamburgera me insekte duke nisur nga java e ardhshme.
Prezantohet BMW M5 i ri me 600 kuaj fuqi
Ndryshimi i fundit Aug 16 2017

Prezantohet BMW M5 i ri me 600 kuaj...

BMW i ri M5 është i caktuar që të debutojë në panairin e veturave në muajin e ardhshëm në Frankfurt. Por BMW tashmë ka lansuar një video për të ngacmuar adhuruesit e veturave.
Aston Martin prezanton Vanquish Zagato Speedster dhe Shooting Brake
Ndryshimi i fundit Aug 16 2017

Aston Martin prezanton Vanquish Zagato...

Këto janë fotot e para të publikuara të Vanquish Zagato Speedster dhe Shooting Brake. Këto dy modele i bashkohen atyre Coupe dhe Volante të cilat janë prezantuar më herët.
Pornostarja filmon veten duke bërë seks në kishë, ja çfarë ndodhi më pas
Ndryshimi i fundit Aug 16 2017

Pornostarja filmon veten duke bërë...

Pornostarja që filmoi veten duke bërë seks brenda kishës së Shën Jozefit në qytetin hollandez të Tilburgut, eshte liruar nga akuzat sepse nuk ka ligje për blasfeminë.
Si duket gjithë familja Kardashian pa grim?
Ndryshimi i fundit Aug 16 2017

Si duket gjithë familja Kardashian pa...

Familja Kardashian janë të njohura për një sër gjërash, por të gjithë e dimë dashurinë që kanë ato për grimin dhe selfiet e bukura. Ato janë gjatë gjithë kohës të kuruara dhe në formë. Por keni qenë ndonjëherë kurioz të...
Zbulohen 713 bimë kanabis sativa në Llogara
Ndryshimi i fundit Aug 16 2017

Zbulohen 713 bimë kanabis sativa në...

Policia e Vlorës bën me dije se ka asgjësuar 500 bimë narkotike në vendin e quajtur ''Gropa e Sterës'', në Llogara të kultivuara në 170 gropa.
Tmerr në Vorë/ Djali akuzon të atin se ka abuzuar seksualisht me mbesën 6 vjeçare
Ndryshimi i fundit Aug 16 2017

Tmerr në Vorë/ Djali akuzon të atin...

Një 63-vjeçar nga Vora është lënë në arrest me burg, pas denoncimit të djalit dhe nuses së tij për kryerjen e veprimeve të turpshme me mbesën. Djali pretendonte që i ati ka kryer veprime të turpshme me të bijën dy vite më parë, në...
Reagimi - Zëvendësoi anëtarët e bordit, dekanët kundër vendimit të ministres Karabina
Ndryshimi i fundit Aug 16 2017

Reagimi - Zëvendësoi anëtarët e...

Katër dekanë të universitetit të Tiranës; Dekani i Juridikut, ai i shkencave sociale, i gjuhëve të huaja dhe ekonomikut përmes një letre publike e konsiderojnë të paligjshëm vendimin e ministres Karabina për të zvenduauar kryetarin dhe...
Më e fortë Champions League apo “El Clasico”, mësojeni përgjigjen
Ndryshimi i fundit Aug 16 2017

Më e fortë Champions League apo “El...

Ndeshja kthyese mes Realit dhe Barças do të zhvillohet nga ora 23:00 për t’iu shmangur pesë sfidave të Ligës së Kampionëve (20:45). Sipas asaj që raporton AS, Liga e Kampionëve është arsyeja kryesore pse ndeshja e kthimit e Superkupës...
Përkundër kritikave, Mihrija vazhdon me poza nga plazhi
Ndryshimi i fundit Aug 16 2017

Përkundër kritikave, Mihrija vazhdon...

Fotografitë dhe pozimet e saj në ujë u kritikuan disa herë. Përkundër kësaj që Mihrijës vazhdojnë t’i ecin vitet në format e saj kjo gjë nuk vërehet.
Nuk do e besoni si ka shkuar e veshur në plazh ministrja e Ramës
Ndryshimi i fundit Aug 16 2017

Nuk do e besoni si ka shkuar e veshur...

Jo vetëm ministrja, por edhe i shoqi, duket se janë zhytur në vetminë e tyre, duke u marrë intensivisht me celularin për orë të tëra. Në fakt, kjo është bërë sëmundja e zhvillimeve teknologjike, pasi më shumë merremi me smartfona...
Zbardhen përgjimet që fundosën policin: Shoku im do një
Ndryshimi i fundit Aug 16 2017

Zbardhen përgjimet që fundosën...

Zbardhen disa nga përgjimet e efektivit të policisë që akuzohet se ka qenë pjesë e grupit të prostitucionit me të paktën 28 anëtarë në Tiranë.

Alsion Radio 106.3 MHz Elbasan

Wednesday, Aug 16 2017

Përherë ka pasur akuza se në parlament kanë hyrë biznesmenë me përrallore. Politika sfidon të gjitha pushtetet e tjera në Shqipëri i përket pasurive të deklaruara pranë organeve ligjzbatuese. Pyetja mbetet publike se si mundet që politikanë të tillë mund të mbrojnë interesat publike para atyre të qytetarëve. Dhe po të shikosh listën e pasurive të deputetëve vëren se shumica e deputetëve biznesmenë kanë shumë mandate si deputetë.

Wednesday, Aug 16 2017

Adelina Berisha, është njëra ndër këngëtaret më seksi të skenës sonë. Ajo përmes rrjeteve sociale ka paralajmëruar se sot në orën 16:00 do ta publikojë këngën e saj më të re të titulluar ‘Bonita’. Gazeta Express, merr vesh se këngëtarja do të shfaqet tejet seksi në këtë projekt muzikor. Për më shumë shikoni disa pamje nga videoklipi i saj më i ri.

Wednesday, Aug 16 2017

Pornostarja që filmoi veten duke bërë seks brenda kishës së Shën Jozefit në qytetin hollandez të Tilburgut, eshte liruar nga akuzat sepse nuk ka ligje për blasfeminë.

Wednesday, Aug 16 2017

Familja Kardashian janë të njohura për një sër gjërash, por të gjithë e dimë dashurinë që kanë ato për grimin dhe selfiet e bukura. Ato janë gjatë gjithë kohës të kuruara dhe në formë. Por keni qenë ndonjëherë kurioz të shikoni sesi duken vajzat Kardashian pa grim?

Wednesday, Aug 16 2017

Policia e Vlorës bën me dije se ka asgjësuar 500 bimë narkotike në vendin e quajtur ''Gropa e Sterës'', në Llogara të kultivuara në 170 gropa.

Wednesday, Aug 16 2017

Një 63-vjeçar nga Vora është lënë në arrest me burg, pas denoncimit të djalit dhe nuses së tij për kryerjen e veprimeve të turpshme me mbesën. Djali pretendonte që i ati ka kryer veprime të turpshme me të bijën dy vite më parë, në 2015-ën, kur ata kishin ardhur me pushime.

Wednesday, Aug 16 2017

Katër dekanë të universitetit të Tiranës; Dekani i Juridikut, ai i shkencave sociale, i gjuhëve të huaja dhe ekonomikut përmes një letre publike e konsiderojnë të paligjshëm vendimin e ministres Karabina për të zvenduauar kryetarin dhe antarët e bordit të administrimit të Këtij Universiteti.

Wednesday, Aug 16 2017

Ndeshja kthyese mes Realit dhe Barças do të zhvillohet nga ora 23:00 për t’iu shmangur pesë sfidave të Ligës së Kampionëve (20:45). Sipas asaj që raporton AS, Liga e Kampionëve është arsyeja kryesore pse ndeshja e kthimit e Superkupës së Spanjës zhvillohet sonte nga ora 23:00 në “Santiago Bernabeu” mes Real Madridit e Barcelonës.

Wednesday, Aug 16 2017

Fotografitë dhe pozimet e saj në ujë u kritikuan disa herë. Përkundër kësaj që Mihrijës vazhdojnë t’i ecin vitet në format e saj kjo gjë nuk vërehet.

Wednesday, Aug 16 2017

Jo vetëm ministrja, por edhe i shoqi, duket se janë zhytur në vetminë e tyre, duke u marrë intensivisht me celularin për orë të tëra. Në fakt, kjo është bërë sëmundja e zhvillimeve teknologjike, pasi më shumë merremi me smartfona dhe tableta, sesa me njëri-tjetrin. Si për çdo dukuri tjetër, edhe risitë teknologjike kanë anën e tyre pozitive, por edhe negative, për të rritur dhe për fëmijë./Panorama/

Wednesday, Aug 16 2017

Zbardhen disa nga përgjimet e efektivit të policisë që akuzohet se ka qenë pjesë e grupit të prostitucionit me të paktën 28 anëtarë në Tiranë.

Wednesday, Aug 16 2017

Ministria e Punëve të Jashtme e Turqisë i ka dërguar sot notë diplomatike Gjermanisë, përmes të cilës kërkon ekstradimin e një profesori të teologjisë, i dyshuar se ka pasur rol të rëndësishëm në puçin e dështuar ushtarak të vitit të kaluar.

Wednesday, Aug 16 2017

Chelsea është gati që ta bëjë një ofertë prej 50 milionë funtesh për mbrojtësin e Tottenham Hotspur, Danny Rose, pohon The Sun. Reprezentuesi i Anglisë së fundi nuk është ndarë i kënaqur me skuadrën e tij aktuale, dhe Chelsea po synon ta shfrytëzojë çdo paqartësi për ta transferuar talentin anglez.

Wednesday, Aug 16 2017

Arabia Saudite ka nisur ndërtimin e hotelit më ta madh në botë. Hoteli me 10 000 dhoma që kushton 3.5 miliardë dollarë po ndërtohet nga grupi arab Bin Laden, i themeluar nga babai i terroristit Osama bin Laden. Hoteli me 45 kate dhe do marrë emrin “Abraj Kudai”.

Wednesday, Aug 16 2017

Mpirja e trurit është tërësisht e pashmangshme kur hamë akullore. Është pasoja direkte pasi ke ngrënë diçka të ftohtë dhe shumë shpesh.

Wednesday, Aug 16 2017

Stimuluesit e seksit që dinim deri tani ishin midhjet, arrat, manaferrat. Këta mbeten në listën e afrodiziakëve të fuqishëm, por ka edhe shumë nga ata më pak ekzotikë që i hamë çdo ditë. Edhe ata janë gjithashtu stimulues të fuqishëm të seksit.

Wednesday, Aug 16 2017

Kostadin Zahov e di se Milani është skuadër shumë e vështirë për t’u mposhtur dhe nuk e ka përjashtuar humbjen në “San Siro”.

Wednesday, Aug 16 2017

Një nga trendet më të reja të 2017 është vera që mbahet në qafë. Ajo nuk është thjesht një varëse me një gotë verë të vogël; është një varëse që shërben për të vendosur gotën aktuale të verës. Kjo është realizuar nga “wine yoke” dhe është shumë e vlefshme.

Wednesday, Aug 16 2017

Autoriteti Kombëtar i Ushqimit bën me dije se rreth 400 subjekte në zonat turistike, mes të cilave markete, restorante, “fast food” dhe pastiçeri kanë rezultuar jashtë kushteve higjieno-sanitare.

Wednesday, Aug 16 2017

Në ditët në vijim rriten sërisht temperaturat në territorin shqiptar, rritje që kulmon të enjte - të premten, - njofton Meteoalb, - por mbetemi në periferi të valës së të nxehtit duke bërë që temperaturat të ngjiten maksimalisht në 36 - 37°C.

  • LAJME NGA BOTA
  • NR I VIZITOREVE
  • SPORT
3204783
Sot
Dje
Kete jave
Java kaluar
Kete Muaj
Muajin e shkuar
Total
717
5798
19823
3139914
96591
194868
3204783

IP: 54.158.253.134
Ora Lokale: 2017-08-17 03:44:37

Njihuni me deputetin shqiptar, që posedon 56 pasuri vetëm në Fier

Përherë ka pasur akuza se në parlament kanë hyrë biznesmenë

Read more

Zbulohen 713 bimë kanabis sativa në Llogara

Policia e Vlorës bën me dije se ka asgjësuar 500 bimë

Read more

Reagimi - Zëvendësoi anëtarët e bordit, dekanët kundër vendimit të ministres Karabina

Katër dekanë të universitetit të Tiranës; Dekani i

Read more

Zbardhen përgjimet që fundosën policin: Shoku im do një

Zbardhen disa nga përgjimet e efektivit të policisë që

Read more

Arsyeja e vërtetë përse akulloret shkaktojnë dhimbje koke dhe mpirje të saj

Mpirja e trurit është tërësisht e pashmangshme kur hamë

Read more

Surprizon moti: Të dielën në mbrëmje, stuhi dhe shira

Në ditët në vijim rriten sërisht temperaturat në territorin

Read more

Shikoni ku janë futur këta dy shqiptarët për të hyrë në Angli

Gjashtë anëtarë të një bande që merret me futjen e

Read more

Maska për rritjen e flokëve që ka çmendur internetin dhe po e kërkojnë të gjithë: Ja sesi

Kjo maskë me avokado dhe mjaltë është më e mirë për të

Read more

Kush eshte online

We have 59 guests and no members online

SHKARKONI APLIKACIONIN MOBILE