Balla thirrje kryetarëve të bashkive: mos guxoni të bëni presion me ndihmën ekonomike

  • Monday, Jun 19 2017

Në vijim të turit ekletoral, në kuadër të zgjedhjeve të 25 Qershorit, kryeministri Edi Rama zhvilloi një takim në Prrenjas, ku i pranishëm ishte edhe ekipi i kandidatëve për deputetë të PS në qarkun e Elbasanit.

Në fjalën e tij, kryesuesi i listës Taulant Balla u shpreh: Në vijim, Balla u premtoi banorëve se ata do e ndryshojnë këtë situatë. Në përfundim të fjalës së tij, deputeti Balla tha: "Më lejoni t'u them të gjithë minatorëve, se Edi Rama dhe Taulant Balla kanë dhënë fjalën para jush se me mbledhjen e kuvendit të ri, do të miratojmë Statusin e Minatorit”, - përfundoi Balla.

Read 53 times
Published in Politike

Shperndaje Lajmin

Kush eshte online

We have 86 guests and no members online

SHKARKONI APLIKACIONIN MOBILE