NEWS FLASH
Ines 'frymëzon' zikaltrit para Napolit - Saturday, 21 October 2017 14:37
Edhe një herë Britney Spears! - Saturday, 21 October 2017 14:36
Ibra kthehet para vitit 2018 - Saturday, 21 October 2017 14:36

Nga Gjirokastra ku ka mbajtur një takim elektoral me banorët e këtij Qarku, kryetari i partisë demokratike Lulzim Basha ka folur për punësimin dhe ekonominë, duke e cilësuar Shqipërinë si një vend me rroga të ulta dhe ekonomi të varfër.

Më tej ai ka folur për programin e PD që synon rritjen ekonomike të vendit.

Read 50 times
Published in Politike

Shperndaje Lajmin

Kush eshte online

We have 53 guests and no members online

SHKARKONI APLIKACIONIN MOBILE