Gjatë një takimi me gratë kandidati i Partisë Demokratike Luciano Boci u shpreh se Republika e Re do të rris ndihmën ekonomike për shtresat në nevojë.

Boci tha se shuma që do të marrin qytetarët do të jetë 150 mijë lekë, ndërsa do ketë lehtësira për energjinë elektrike. Më tej ai ka folur edhe për programin e punësimit dhe ekonomisë të partisë demokratike.

Read 85 times
Published in Politike

Shperndaje Lajmin

Kush eshte online

We have 46 guests and no members online

SHKARKONI APLIKACIONIN MOBILE