Sherr me thika në një lokal në Shijak, një i plagosur, një i arrestuar

  • Monday, Jul 17 2017

Dy persona janë grindur me njeri -tjetrin në një lokal në fshatin Xhafzotaj të Shijakut.

Gjatë sherrit për motive banale, sipas policisë, Mariglen Berahi 27 vjeç, banues në këtë fshat, ka tentuar të vrasë me thikë, duke e goditur shtetasin E.R. 30 vjeç, banues në Durrës dhe e ka plagosur. I dëmtuari ndodhet në Spitalin Rajonal Durrës nën kujdesin e mjekëve. Policia e ka arrestuar menjëherë në flagrancë Berahin për veprën penale" Vrasje me dashje" mbetur në tentativë.

Read 27 times
Published in Kronike

Shperndaje Lajmin

Kush eshte online

We have 48 guests and no members online

SHKARKONI APLIKACIONIN MOBILE