NEWS FLASH
Dua Lipa edhe modele! - Friday, 22 September 2017 15:55
Në shtrat me Kendall Jenner - Friday, 22 September 2017 15:54
FIA miraton: Skuadrat e F1 me sistemin “Halo” - Friday, 22 September 2017 15:54
“Arena”, Duka: Gati në fund të 2018 - Friday, 22 September 2017 15:53

Paraditen e sotme një aksident i rëndë ka ndodhur në autostradën Mbrostar-Fier.

Një makinë ka goditur një shtetas i cili po udhëtonte me biçikletë. Jashar Kasa u dërgua me urgjencë në Spitalin rajonal të Fierit dhe ndodhet në gjendje të rëndë. Autori i ngjarjes menjëherë pasi ka çuar viktimën në spital është larguar, por është kapur më vonë nga efektivët e rrugores

Read 50 times
Published in Kronike

Shperndaje Lajmin

Kush eshte online

We have 56 guests and no members online

SHKARKONI APLIKACIONIN MOBILE