Paraditen e sotme një aksident i rëndë ka ndodhur në autostradën Mbrostar-Fier.

Një makinë ka goditur një shtetas i cili po udhëtonte me biçikletë. Jashar Kasa u dërgua me urgjencë në Spitalin rajonal të Fierit dhe ndodhet në gjendje të rëndë. Autori i ngjarjes menjëherë pasi ka çuar viktimën në spital është larguar, por është kapur më vonë nga efektivët e rrugores

Read 43 times
Published in Kronike

Shperndaje Lajmin

Kush eshte online

We have 52 guests and no members online

SHKARKONI APLIKACIONIN MOBILE