NEWS FLASH
Dua Lipa edhe modele! - Friday, 22 September 2017 15:55
Në shtrat me Kendall Jenner - Friday, 22 September 2017 15:54
FIA miraton: Skuadrat e F1 me sistemin “Halo” - Friday, 22 September 2017 15:54
“Arena”, Duka: Gati në fund të 2018 - Friday, 22 September 2017 15:53

Ndërsa Donald Trump është në mes të krizës ruse, Tiffany Trump dhe nëna e saj Marla Maples po shijojnë pushimet në një jaht luksoz në bregdetin italian.

Tiffany, vajza më e vogël e presidentit amerikan, dukej shumë seksi e veshur me bikini dhe mesa duket dëshiron që të shijojë çdo sekond të verës përpara se të kthehet në Universitetin Georgetown. Nënë e bijë kanë shëtitur me jaht gjatë gjithë javës. Ish-gruaja e Donald Trump, Marla dukej gjithashtu shumë tërheqëse e veshur me bikini të bardha. Bëmë mama të të ngjaj.

Read 67 times
Published in Kulturë

Shperndaje Lajmin

SHKARKONI APLIKACIONIN MOBILE