Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Rita Ora ka gjetur mënyrën e duhur për të filluar këtë javë.

Ajo ka publikuar një fotografi në rrjetin social, Instagram ku shfaqet pa grim dhe shkruan: “Të fillosh javën duke thënë … Ckemi.” 26-vjecarja duket shumë e freskët, edhe pse shpesh jemi mësuar ta shohim të kuruar në evente të ndryshme. E veshur me një kanatiere të zezë dhe flokë të crregullt, Rita ka pozuar duke nxjerrë në pah tatuazhet e saj. Ndërkohë, ajo po gëzon suksesin e hitit ‘Your Song,’ dhe ka lajmëruar që së shpejti do të vijë me një projekt të ri muzikor.

Read 23 times
Published in Kulturë

Shperndaje Lajmin

SHKARKONI APLIKACIONIN MOBILE