NEWS FLASH
Dua Lipa edhe modele! - Friday, 22 September 2017 15:55
Në shtrat me Kendall Jenner - Friday, 22 September 2017 15:54
FIA miraton: Skuadrat e F1 me sistemin “Halo” - Friday, 22 September 2017 15:54
“Arena”, Duka: Gati në fund të 2018 - Friday, 22 September 2017 15:53

Jemi mësuar gjithmonë të dëgjojmë që personazhe të famshëm nga bota e showbizit shqiptar të kopjojnë të huajt nga veshja, meloditë muzikore si edhe tekstet e këngëve.

Por mesa duket edhe të huajt po kopjojnë shqiptarët. Një nga ata është modelja dhe aktorja e amerikane Cindy Crawford. 51-vjeçarja me famë botërore ka veshur të njëjtin fustan si i këngëtares shqiptare Elvana Gjata. Elvana mbante veshur fustanin e zi në ndarjen e çmimeve Grammy 2017 ndërsa aktorja e ka publikuar dje foton në Instagram dhe shkruan: “Okey, ne jemi gati për fundjavën.” Komentet kanë qenë të shumta dhe Crawford është akuzuar nga fansat për kopjim.

Read 37 times
Published in Kulturë

Shperndaje Lajmin

SHKARKONI APLIKACIONIN MOBILE