NEWS FLASH
Dua Lipa edhe modele! - Friday, 22 September 2017 15:55
Në shtrat me Kendall Jenner - Friday, 22 September 2017 15:54
FIA miraton: Skuadrat e F1 me sistemin “Halo” - Friday, 22 September 2017 15:54
“Arena”, Duka: Gati në fund të 2018 - Friday, 22 September 2017 15:53

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha është nisur drejt Shqipërisë me një helikopter privat së bashku me 2 vajza dhe një djalë.

Këtë gjë e ka bërë të ditur me disa postime në InstaStory, ku dëgjohet duke thënë: “Kështu udhëtojnë vajzat e këqija për në Shqipëri. Ti nuk e di as se ku është Shqipëria.” Nuk dihet arsyeja e udhëtimit të saj drejt atdheut, por mund të jetë vizitë familjare, pushime ose ndonjë koncert për fansat e saj. Pas disa orësh, këngëtarja e njohur do të jetë në tokën shqiptare, ku të gjithë shpresojnë të qëndrojë për disa kohë.

Read 48 times
Published in Kulturë

Shperndaje Lajmin

SHKARKONI APLIKACIONIN MOBILE