Skuadra e Partizanit feston ditëlindjen e trajnerit të ri Mark Iuliano

  • Sunday, Aug 13 2017

Trajneri i Partizanit Mark Iuliano ka mbushur të shtunën 44 vjeç dhe ditëlindjen e ka festuar me skuadrën e tij të re.

Ekipi i Partizanit i ka organizuar një festë teknikut Iulianio në këtë ditë speciale në ambjentet e “Grand Hotel Elite” të Kasha Itali, ku po kryejnë edhe fazën përgatitore. Ai është trajneri i ri i skuadrës së klubit të Partizanit dhe muajin e kaluar firmosën kontratën .

Read 24 times
Published in Sport

Shperndaje Lajmin

SHKARKONI APLIKACIONIN MOBILE