Barcelona ka hequr dorë nga transferimi i Paulo Dybalas Paulo Dybala, ylli i Juventusit, ka qenë objektiv i Barcelonës tash e një kohë të gjatë.

Por, ekipit katalunas ka befasuar me vendimin e fundit. Klubi nga Camp Nou kanë hequr dorë nga transferimi i argjentinasit me arsyetimin se nuk i përshtatet Lionel Messit në lojë, përcjell Express. Barcelona është në kërkim të zëvendësuesit të Neymarit, i cili i transferua në Paris për 222 milionë euro. Tani, objektiva të vetme të Barcelonës janë: Philippe Coutinho (Liverpool) dhe Ousmane Dembele (Dortmund). /Express/

Read 22 times
Published in Sport

Shperndaje Lajmin

SHKARKONI APLIKACIONIN MOBILE