Chelsea po frikësohet se vlera e Diego Costas ka rënë, pasi spanjolli ka shtuar peshë Largimi i Diego Costas nga Chelsea është çështje kohet.

Sulmuesi spanjoll pritet të gjej një skuadër të re pasi nuk bën pjesë në planet e trajnerit italian, Antonio Conte. Por, sipas tabloidit britanik, The Times, Chelsea po frikësohet se vlera e Diego Costas ka rënë, pasi spanjolli ka shtuar shumë peshë në kohën e fundit. Costa ka qenë pasi kohëve të fundit pasi i është dhënë leje që mos të stërvitet me Chlsean, përcjell Express. Reprezentuesi i Spanjës është në mes transferimit te Atletico Madrid dhe Milanit. /Express/

Read 29 times
Published in Sport

Shperndaje Lajmin

SHKARKONI APLIKACIONIN MOBILE