NEWS FLASH
Ines 'frymëzon' zikaltrit para Napolit - Saturday, 21 October 2017 14:37
Edhe një herë Britney Spears! - Saturday, 21 October 2017 14:36
Ibra kthehet para vitit 2018 - Saturday, 21 October 2017 14:36

Juventus dhe Lazio do të përballen sonte, nga ora 20:30, në kuadër të Superkupës së Italisë Mediat italiane kanë publikuar formacionet e mundshme të të dy skuadrave, përcjell Express

Për kampionin e Italisë, nga minuta e parë do të luajë edhe përforcimi i ardhur nga Bayern Munich, Douglas Costa. Kurse, te Lazio titullar do të jetë portieri i Kombëtares shqiptare, Thomas Strakosha. 

Read 22 times
Published in Sport

Shperndaje Lajmin

SHKARKONI APLIKACIONIN MOBILE