NEWS FLASH
Ines 'frymëzon' zikaltrit para Napolit - Saturday, 21 October 2017 14:37
Edhe një herë Britney Spears! - Saturday, 21 October 2017 14:36
Ibra kthehet para vitit 2018 - Saturday, 21 October 2017 14:36

Manchester United dhe West Ham do të përballen sot nga ora 17:00 në ndeshjen e parë të sezonit të ri në Premierligë Tabloidi britanik, The Guardian ka publikuar formacionet e mundshme të të dy skuadrave, përcjell Express.

Jose Mourinho ka vendosur që përforcimin e ri: Victor Lindelöf ta lërë në bankën rezervë. Kurse, nga minuta e parë do të inkuadroj dy blerjet tjera të reja: Romelu Lukakun dhe Nemanja Maticin. /Express/

Read 27 times
Published in Sport

Shperndaje Lajmin

SHKARKONI APLIKACIONIN MOBILE