A e keni ditur se ‘Zejnepi’ ka një motër binjake…Ato nuk mund t’i dalloni…

  • Sunday, Aug 13 2017

Hazal Filiz Küçükköse është aktorja bukuroshe turke, e njohur për kosovarët si Zejnepi nga seriali Kara Sevda Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, por pothuajse të gjitha postimet e saj janë rreth profesionit, dhe pak kemi ditur për jetën e saj private.

Por pjesa më interesante është Hazal ka një motër binjake, të cilat ngjajnë shumë, dhe mbase edhe nuk mund të dallohen fare./ORAinfo

Read 31 times
Published in Kulturë

Shperndaje Lajmin

SHKARKONI APLIKACIONIN MOBILE