NEWS FLASH
Ines 'frymëzon' zikaltrit para Napolit - Saturday, 21 October 2017 14:37
Edhe një herë Britney Spears! - Saturday, 21 October 2017 14:36
Ibra kthehet para vitit 2018 - Saturday, 21 October 2017 14:36

Nezir Istrefi njeri i njohur i botës sa televizionit, iku nga kjo botë në moshë të re, duke mos pasur rast ta sheh rriten e plotë të fëmijëve të tij Ai, nuk arriti ta sheh ngjitjen e Nores në karrierë, ani pse këtë gjë e donte me gjithë shpirt, madje ishte pikërisht ai që e bija të realizohej në muzikë.

Sot Nora është këngëtarja më e popullarizuar në tregun muzikor vendor dhe pa dyshim që Neziri Istrefi do të ndihej krenar nëse do ta shihte të realizuar vajzën e madhe, shkruan "Kosovarja". Era, në kohën e ikjes së të atit ishte e vogël dhe ende nuk e kishte shfaqur talentin. Sot, ajo është super yll dhe Neziri me gjasë do të kënaqej nga të arriturat e saj. Por, siç thotë Nora, "Ai na sheh nga lartë".

Read 21 times
Published in Kulturë

Shperndaje Lajmin

SHKARKONI APLIKACIONIN MOBILE