Policia e Durrësit ka bërë me dije se ka arrestuar ditën e sotme një 33-vjeçar, i cili ishte person në kërkim.

Mësohet se në pranga është vënë Daniel Bushi 33 vjeç, banues në Durrës. Për 33-vjeçarin, Gjykata e Rrethit Gjyqësor Durrës e ka dënuar me 2 vjet burg për veprën penale “Prodhimi dhe mbajtja pa leje e armëve dhe municioneve luftarake”. Pas arrestimit, policia bën me dije se materialet hetimore i kanë kaluar Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës për veprime të mëtejshme.

Read 61 times
Published in Kronike

Shperndaje Lajmin

Kush eshte online

We have 41 guests and no members online

SHKARKONI APLIKACIONIN MOBILE