Kim Kardashian njihet për ekspozimin e formave të saj bombastike në rrjetet sociale.

Por ylli i televizione është shfaqur me reçipeta transparente edhe në supermaket. Me një fund të zi mbas trup dhe një pallto të zezë lëkure 36-vjeçarja dukej shumë seksi dhe tërheqëse.

Read 21 times
Published in Kulturë

Shperndaje Lajmin

SHKARKONI APLIKACIONIN MOBILE