Bleona Qerreti, një nga këngëtaret më të njohura të showbizit shqiptar që po zhvillon karrierën e saj në Amerikë njihet për fotografitë provokuese.

Edhe pse qëndroi disa kohë në heshtje, ajo u kthye më në formë se kurrë me një fotografi të re. Bleona ka pozuar nudo dhe këtë gjë na e ka treguar me anë të një postimi në Instagram. Edhe pse nuk është hera e parë që publikon pamje të tilla, vazhdon të marrë vëmendjen e të gjithëve për linjat trupore. Nuk dihet nëse ekspozimi i trupit të saj ka lidhje me ndonjë projekt të ri muzikor, apo është një dëshirë e rradhës e Bleonës.

Read 11 times
Published in Kulturë

Shperndaje Lajmin

SHKARKONI APLIKACIONIN MOBILE