Pritet të zinte faqet e para të mediave rozë me fotot e saj të setit të ri për revistën “Sport Illustrated”, por Kate Upton e ka bërë këtë më herë dhe për një tjetër arsye.

Bukuroshja 25-vjeçare është përballur me një incident ndërkohë që ka qenë duke xhiruar një set fotografik për revistën “Sport Illustrated”, gjatë kësaj jave. Upton ishte duke qëndruar në një shkëmb, e veshur vetëm më një fund, para se të përfundonte në ujë. Stafi i ka ardhur menjëherë në ndihmë modeles. Pas këtij incidenti, Kate është fotografuar duke qeshur, ndërkohë që ishte e mbështjellë me një peshqir. / Top Channel

Read 11 times
Published in Kulturë

Shperndaje Lajmin

SHKARKONI APLIKACIONIN MOBILE