Kulturë

Wednesday, Aug 16 2017

Adelina Berisha, është njëra ndër këngëtaret më seksi të skenës sonë. Ajo përmes rrjeteve sociale ka paralajmëruar se sot në orën 16:00 do ta publikojë këngën e saj më të re të titulluar ‘Bonita’. Gazeta Express, merr vesh se këngëtarja do të shfaqet tejet seksi në këtë projekt muzikor. Për më shumë shikoni disa pamje nga videoklipi i saj më i ri.

Wednesday, Aug 16 2017

Pornostarja që filmoi veten duke bërë seks brenda kishës së Shën Jozefit në qytetin hollandez të Tilburgut, eshte liruar nga akuzat sepse nuk ka ligje për blasfeminë.

Wednesday, Aug 16 2017

Familja Kardashian janë të njohura për një sër gjërash, por të gjithë e dimë dashurinë që kanë ato për grimin dhe selfiet e bukura. Ato janë gjatë gjithë kohës të kuruara dhe në formë. Por keni qenë ndonjëherë kurioz të shikoni sesi duken vajzat Kardashian pa grim?

Wednesday, Aug 16 2017

Fotografitë dhe pozimet e saj në ujë u kritikuan disa herë. Përkundër kësaj që Mihrijës vazhdojnë t’i ecin vitet në format e saj kjo gjë nuk vërehet.

Wednesday, Aug 16 2017

Jo vetëm ministrja, por edhe i shoqi, duket se janë zhytur në vetminë e tyre, duke u marrë intensivisht me celularin për orë të tëra. Në fakt, kjo është bërë sëmundja e zhvillimeve teknologjike, pasi më shumë merremi me smartfona dhe tableta, sesa me njëri-tjetrin. Si për çdo dukuri tjetër, edhe risitë teknologjike kanë anën e tyre pozitive, por edhe negative, për të rritur dhe për fëmijë./Panorama/

Wednesday, Aug 16 2017

Stimuluesit e seksit që dinim deri tani ishin midhjet, arrat, manaferrat. Këta mbeten në listën e afrodiziakëve të fuqishëm, por ka edhe shumë nga ata më pak ekzotikë që i hamë çdo ditë. Edhe ata janë gjithashtu stimulues të fuqishëm të seksit.

Page 1 of 542

Shperndaje Lajmin

SHKARKONI APLIKACIONIN MOBILE