Kronike

Wednesday, Aug 16 2017

Shtatë vatra zjarri kanë qënë aktive gjatë 24-orëve të fundit, të cilat kanë arritur të shuhen ose të izolohen mëngjesin e sotshëm. Veç pyjeve dhe ullishteve, në fshatin Shtyllë të Korçës janë djegur edhe tremijë dëngje me bazë ushqimore për bagëtinë.

Wednesday, Aug 16 2017

Studentja e aksidentuar për vdekje në Itali ishte nga Belshi Elbasanit. Eligersa Baha po shkonte me biçikletën e saj drejt shtëpisë së një të moshuari për të cilin do të kujdesej gjatë natës, por jeta është këputur në atë çast.

Wednesday, Aug 16 2017

Një borxh i pakthyer prej 4 000 mijë eurosh është bërë shkak për një pengmarrje. Ngjarja ka ndodhur në Velipojë, ku huadhënësi dhe huamarrësi kishin lënë takim për shlyerjen e detyrimit financiar Por, pas debateve situata është përshkallëzuar.

Wednesday, Aug 16 2017

Ditën e sotme, mediat italiane kanë bërë publike pamjet nga vendi ku ndodhi aksidenti ku mbeti e vdekur një vajzë shqiptare.

Wednesday, Aug 16 2017

Një 39-vjeçar ka rënë në pranga pasi u denoncuar nga bashkëshortja e tij për dhunë. Policia bën me dije se ai është Alban Balla, të cilit iu sekuestrua në banesë edhe një armë gjahu që e mbante pa leje. Ngjarja për të cilën akuzohet i dyshuari ka ndodhur rreth orës 22:00 të së hënës, në rrugën “Riza Cuka”.

Wednesday, Aug 16 2017

Një studente 27 vjeçare ka ndërruar jetë në spital, pas një aksidenti që i ndodhi natën e shtunë në Solarolo, përgjatë Felisio.

Page 1 of 370

Shperndaje Lajmin

Kush eshte online

We have 45 guests and no members online

SHKARKONI APLIKACIONIN MOBILE