NEWS FLASH
Ines 'frymëzon' zikaltrit para Napolit - Saturday, 21 October 2017 14:37
Edhe një herë Britney Spears! - Saturday, 21 October 2017 14:36
Ibra kthehet para vitit 2018 - Saturday, 21 October 2017 14:36

Bota

Saturday, Oct 21 2017

Drejtori i CIA-s, Mike Pompeo ka paralajmëruar se Koreja e Veriut është në prag të mundësisë për të goditur Shtetet e Bashkuara me një raketë bërthamore.

Saturday, Oct 21 2017

Këshilli i përbashkët NATO-Rusi do të takohet në Bruksel më 26 tetor, për herë të dytë këtë vit.

Saturday, Oct 21 2017

Veprat e tij ç'njerëzore kanë treguar se Sllobodan Millosheviq ka patur probleme psiqike. Por, sëmundjet e tij tashmë janë vërtetuar edhe me letra.

Saturday, Oct 21 2017

Të paktën 72 persona kanë humbur jetën dhe dhjetra të tjerë u plagosën gjatë 2 sulmeve terroriste në 2 xhami të ndryshme, në kryeqytetin afagan, Kabul.

Saturday, Oct 21 2017

Qyteti jugor gjerman, Munih, sot ishte në gjendje alarmi pasi një sulmues me thikë i ka lënduar katër vetë. Sulmuesi, po ashtu, ishte përpjekur t’i therrte edhe dy persona të tjerë.

Saturday, Oct 21 2017

Presidenti Donald Trump kërkon që Kina të shtojë presionin ndaj Koresë së Veriut për të frenuar programin bërthamor. Muajin e ardhshëm, Trump do të vizitojë Pekinin dhe të tjera qytete në Azi në kuadër të turit të tij të parë në rajonin e largët, ku diskutimet për parandalimin e programit bërthamor të Penianit do të jenë në krye të axhendës.

Page 1 of 882

Shperndaje Lajmin

Kush eshte online

We have 63 guests and no members online

SHKARKONI APLIKACIONIN MOBILE