Horoskopi

Wednesday, Aug 16 2017

Horoskopi për ditën e sotme, e mërkurë 16 gusht 2017

Tuesday, Aug 15 2017

Dashi Edhe vazhdimësia e kësaj dite do varet nga ju. Nëse nuk tregoheni tolerantë dhe kërkoni të jeni ju shefi/ja në lidhjen që keni do përballeni me debate të zjarrta. Beqarët do tërhiqen shumë nga pamja e jashtme e disa personave, të cilët në fakt nuk vlejnë aspak. Nëse keni probleme në planin financiar, bëni çmos që t’i zgjidhni ato sa më parë.

Monday, Aug 14 2017

Dashi Pas një periudhe jo shumë të mire për jetën tuaj në çift, marrëdhënia me partnerin/en do fillojë të përmirësohet. Do kaloni më shumë kohë së bashku dhe do flisni më lirshëm për gjithçka. Beqarëve do iu duhet të bëjnë zgjedhje thelbësore të cilat do ua ndryshojnë tërësisht jetën. Në planin financiar mos shpenzoni shumë.

Sunday, Jul 30 2017

Horoskopi per diten e Diele 30 Korrik 2017

Saturday, Jul 29 2017

Horoskopi per diten e Shtune 29 Korrik 2017

Friday, Jul 28 2017

Horoskopi i dites se Premte 28 Korrik 2017

Page 1 of 11

Shperndaje Lajmin

SHKARKONI APLIKACIONIN MOBILE