Kronike

Sunday, Oct 22 2017

Një sinjal alarmi ka mbërritur në mëngjesin e sotëm në Portin e Ankonës.

Sunday, Oct 22 2017

Një 39 vjeçar është vrarë me armë zjarri në Torino të Italisë.

Sunday, Oct 22 2017

Tre shqiptarë kanë përfunduar në prangat e policie italiane në Foggia, pas një kontrolli të zhvilluar në një vilë në zonën Vaccarella Foggia.

Sunday, Oct 22 2017

Shtatë persona kanë mbetur të plagosur një përleshje masive përpara një restoranti në Lugano të Zvicrës, tre prej të cilëve shqiptarë.

Saturday, Oct 21 2017

Një sherr masiv me pjesëmarrjen e dhjetë personave ka ndodhur sot herët në mëngjes në Lugano të Zvicrës dhe ka përfunduar me katër të plagosur me armë të ftohta.

Saturday, Oct 21 2017

Një shqiptar është identifikuar si një nga vrasësit e Pasquale Guarino, bujk, i vrarë dy vjet më parë gjatë një grabitjeje në frutoren e tij.

Page 1 of 416

Shperndaje Lajmin

Kush eshte online

We have 82 guests and no members online

SHKARKONI APLIKACIONIN MOBILE