Bota

Sunday, Oct 22 2017

Nëntë letra introspektive që ish-presidenti Barack Obama i kishte shkruar të dashurës së tij të kolegjit, ofrojnë një vështrim më të thellë në vitet formuese të ish-presidentit, ndërsa ai luftoi me identitetin, vetminë dhe shpresat për të ardhmen.

Sunday, Oct 22 2017

Presidenti i SHBA-ve Donald Trump ka bërë me dije se po mendon të lejojë publikimin e dosjeve sekrete të vrasjes së ish-presidentit amerikan John F Kennedy.

Sunday, Oct 22 2017

12 milionë italianë, 7.9 milionë banorë në Lombardi e 4 milonë në Veneto janë thirrur të votojnë sot nga ora 7 deri në 23 të mbrëmjes mbi referndumin e autonomisë së këtyre dy rajoneve.

Sunday, Oct 22 2017

Një video e pabesueshme tregon momentin që se si kirurgët nuk e ndërpresin operacionin e pacientit me trup të hapur, ndërsa spitali i tyre goditet nga një tërmet i fuqishëm dhe i papritur.

Sunday, Oct 22 2017

Zgjedhja e Presidentit të Zimbabve Robert Mugabe si ambasador i Organizatës Botërore të Shëndetësisë (OBSH) është kritikuar nga disa organizata, përfshirë qeverinë britanike.

Sunday, Oct 22 2017

Kancelarja gjermane Angela Merkel ka nisur zyrtarisht bisedimet me Partinë e Gjelbër dhe Demokratët e Lirë, në kuadër të krijimit të koalicionit qeverisës.

Page 1 of 883

Shperndaje Lajmin

Kush eshte online

We have 44 guests and no members online

SHKARKONI APLIKACIONIN MOBILE