Sport

Sunday, Oct 22 2017

Alves ka thënë se Mbappe ia kujton Henryn. Kylian Mbappe është një ndër futbollistët më premtues në botë.

Sunday, Oct 22 2017

FIFA raportohet se është duke konsideruar ndryshimin e rregullave ndërkombëtare për ndryshim të kombëtareve të futbollit.

Saturday, Oct 21 2017

Këmbëngulja e Zlatan Ibrahimoviç për të qëndruar dhe për ti provuar tifozëve se duhet ende të lërë shenjë me fanelën e Manchester United, ka nisur të japë rezultate.

Saturday, Oct 21 2017

Portieri i kombëtares angleze dhe West Ham, Joe Hart është përballur me një situatë të pazakontë pas përfundimit të seancës stërvitore të ditës së premte: 3 hajdutë e kanë sulmuar duke i rrëmbyer disa sende personale që portieri kishte me vete.

Saturday, Oct 21 2017

Oscar Grau, drejtori Ekzekutiv i Barcelonës, ka një lajm të mirë për tifozët Pas Andres Iniestas, Barcelona do t’i ofroj kontratë të përjetshme edhe yllit argjentinas, Lionel Messit Këtë e ka konfirmuar drejtori Ekzekutiv i Barcelonës, Oscar Grau, gjatë mbledhjes së Asamblesë së klubit.

Saturday, Oct 21 2017

Harry Kane nuk e ka ndërmend të largohet nga Tottenhami Sulmuesi i Tottenhamit, Harry Kane e ka një lajm të mirë për tifozët e skuadrës londineze.

Page 1 of 232

Shperndaje Lajmin

SHKARKONI APLIKACIONIN MOBILE