Ju kujtohet Kasandra, duket po aq mahnitëse edhe sot
Ju kujtohet Kasandra, duket po aq mahnitëse edhe sot

Kasandra’ është një nga telenovelat që ka mbërthyer para ekraneve gjithë publikun shqiptar.

Aktorja Coraima Torres, që luante rolin e Kasandrës bëri për vete audincat me pamjen e saj mahnitëse.

Ndonëse vitet kanë kaluar dhe tashmë është 44 vjeçe, aktorja vazhdon që ta ruajë freskinë e saj rinore.

Torres ka publikuar fotografi në rrjetin social Instagram me bikini ku tregon format e saj trupore të tonifikuara.

Ajo mbetet po aq e bukur sa e mbajmë mend edhe ne.