Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes SPAL dhe Juventus.

Juventusi me shumë ndryshime në formacion, kërkon të paktën një pikë kundër SPAL për t’u shpallur edhe matematikisht kampion i Serisë A për sezonin 2018/19, raporton Gazeta Express.

Ky do të jetë trofeu i tetë me radhë për Zonjën e Vjetër.

SPAL:

Juventusi: