Këngëtari në depresion, Hailey Baldwin dhe Justin Bieber drejt divorcit
Këngëtari në depresion, Hailey Baldwin dhe Justin Bieber drejt divorcit

Çdo çift debaton herë pas here pas dyerve të mbyllura. Por Justin Bieber dhe bashkëshortja e tij Hailey Baldwin kanë shfaqur problemet e tyre në publik.

Këngëtari dhe modelja janë fotografuar ndërsa ndajnë një bisedë shumë të tensionuar në një park në plazhin Laguna të Kalifornisë.

Të sapomartuarit debatuan ndërsa ishin ulur nën rrezet e diellit.

Disa herë Justin largohet duke mbuluar fytyrën me dëshpërim.

Ndërsa 22-vjeçarja, me të cilën këngëtari u fejua pesë muaj më parë, duket se ngushëllon partnerin derisa shpreh shenja acarimi dhe trishtimi.

Modelja dhe 25-vjeçari u martuan shtatorin e kaluar në një ceremoni civile në Manhattan, por planet e çiftit për një ceremoni fetare fetare para familjes dhe miqve janë shtyrë pasi Justin po lufton me probleme të shëndetit mendor.

Ai raportohet se po merr mbështetje profesionale për betejën me depresionin.

Burime raportojnë se çifti po kalon vështirësi.

Ndërsa Justin ka nevojë për mbështetjen e bashkëshortes, ajo e ka të vështirë t’ia afrojë për shkak të gjendjen mendore në të cilën është 25 vjeçari.

Kjo po çon drejt shkatërrimit të martesës së tyre./atsh