Kur yjet më të mëdhenj bëhen bashkë në Fashion Awards
Kur yjet më të mëdhenj bëhen bashkë në Fashion Awards

Padyshim që shfaqja vjetore e Fashion Awards në Londër ka mbledhur disa nga yjet më të mëdhenj të modës dhe jo vetëm.

Dy nga sportistët më të mëdhenj në botë Conor McGregor (UFC) dhe Leëis Hamilton (Formula 1) u shfaqn në tapetin e kuq në Royal Albert Hall mbrëmjen e së hënës. Yjet e UFC dhe F1 u fotografuan në shoqërinë e këngëtares Rita Ora dhe supermodeleve Irina Shayk e Jourdan Dunn.

Gjithashtu McGregor dhe Hamilton u fotografuan me ikonën e modës Donatella Versace, e cila u nderua në ceremoni. S.Sh/ATSH